Ramża

Możesz pomóc!
Zostań wolontariuszem!

Jak możesz nam pomóc?

Ramża

01. Przekaż 1%

Chcesz wesprzeć Fundację Ramża? Przekaż nam Twój 1% procent! Każda złotówka ma znaczenie. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy! Jeśli masz jakieś pytania czy wątpliwości, chętnie na nie odpowiemy. Dane Funduszu i numer konta znajdziesz klikając

RAMŻA

02. Darowizna

Chcesz wesprzeć Fundację Ramża? Przekaż dowolną kwotę! Każda złotówka ma znaczenie. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy! Jeśli masz jakieś pytania czy wątpliwości, chętnie na nie odpowiemy. Dane Funduszu i numer konta znajdziesz klikając

RAMŻA

03. Wolontariat

Jak zostać wolontariuszem? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy* znajdujący się poniżej. Wszyscy zainteresowani dołączeniem do Projektu „Wolontariat w Czerwionce-Leszczynach”, proszeni są o wypełnienie deklaracji, którą można pobrać z poniższego linka.

RAMŻA

04. Masz inny pomysł?

Masz własny pomysł na to, jak nas wesprzeć? Zapraszamy do współpracy! Zachęcamy do polubienia nas na Facebooku! Pomoże nam to dotrzeć do szerszej grupy potrzebujących. Kliknij w ikonkę poniżej, by przejść do naszego Fanpage’a. Dziękujemy!

 

Jeśli masz dodatkowe pytania, uwagi lub wątpliwości,

 

*Podanie danych w formularzu zgłoszeniowym jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zapytania, w formie kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.